Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia 'CLJ] Cracovia rozmontowana w sześć minut!

Podopieczni trenerów Łukasza Chmielewskiego i Dawida Suta z rocznika 1996 i 1997 pokonali Cracovię Kraków 3:1 (3:1). Mecz odbył się na głównym boisku przy ulicy Konwiktorskiej 6.

Spotkanie które odbyło się na głównej płycie stadionu przy ulicy Konwiktorskiej 6 mimo deszczowej pogody zgromadziło na trybunach sporą liczbę widzów. Kibice obecni na meczu obejrzeli cztery gole i kilka naprawdę ciekawych akcji z obu stron. Ostatecznie młodzi „Poloniści” okazali się lepsi od Cracovii, wygrywając 3:1.

– Nie zagraliśmy do końca tak jak chcieliśmy. Straciliśmy gola, ale błyskawicznie za sprawą Sebastiana Szewczyka odpowiedzieliśmy. Szybko dołożyliśmy dwie kolejne bramki i po 45-minutach mogliśmy cieszyć się z dwubramkowego prowadzenia. W drugiej części gry kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń boiskowych. Szkoda, że nie udało nam się dobić rywala bo mieliśmy ku temu okazje. Zagraliśmy przeciwko dobremu zespołowi z Krakowa. Cieszymy się ze zwycięstwa, które mocno zbliżyło nas do czołówki, która pogubiła punkty. Może nie zagraliśmy świetnego meczu, ale liczą się trzy punkty które drużyna wywalczyła.  W niedzielę gramy w Mielcu i interesuje nas tylko i wyłącznie zwycięstwo – skomentował II trener „Czarnych Koszul” – Dawid Sut.

Polonia Warszawa – Cracovia Kraków 3:1 (3:1)
Sebastian Szewczyk 38, Filip Kowalczyk 42, Daniel Choroś 44 – Radosław Wdowiak 37

Polonia (CLJ): 97. M. Choroś – 15. Kokot, 13. Janiszewski, 3. D. Choroś, 2. Wybraniec – 20. Kowalczyk, 6. Jaroszewski (82, 4. Stępniak), 11. Możdżonek, 8. Szewczyk (75, 23. Wilanowski), 7. Kluska (58, 24. Dylewski) – 14. Siatkowski (68, 9. Giczela).