Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’98] Udany początek z trudnym rywalem

Zespół trenerów Michała Maliszewskiego i Macieja Wierzbickiego pokonał na inaugurację sezonu silny Młodzik Radom i to na wyjeździe aż 4:1! 

 

– Na inaugurację zagraliśmy z Młodzikiem z którym w poprzednim sezonie dwukrotnie przegraliśmy. W naszych barwach debiutowało kilku zawodników. Jeden z nich Dawid Brzeski już w 2. minucie wyprowadził nas na prowadzenie, skutecznie egzekwując rzut wolny. Pierwsza cześć meczu była toczona pod nasze dyktando, przewagę udokumentowaliśmy drugim golem, którego zdobył Wiktor Dubiel. Niestety od tego momentu do głosu zaczęli dochodzić rywale, którzy przed przerwą strzelili gola kontaktowego. W drugiej połowie Młodzik grał otwartą piłkę i my na tym skorzystaliśmy dokładając dwa kolejne gole. Na pewno inauguracja była dla nas udana – powiedział po meczu trener zespołu Polonii ’98 – Michał Maliszewski.

Młodzik Radom – Polonia Warszawa 1:4 (1:2)
Brzeski, Dubiel, Chrzanowski, samobójcza (as. Brzeski, Sauczek)

Polonia: Balawajder – Małek (70 Anczkiewicz), Dudek D. (77 Markiewicz 77), Osowski, Kijewski (50 Mater 50) – Urbański (75 Karbownik 75), Dudek S. (41 Kaput), Korczakowski – Brzeski (57 Chrzanowski), Dubiel, Sauczek.