Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

STREFA MAŁEGO KIBICA

STREFA MAŁEGO KIBICANa wszystkich meczach piłki nożnej rozgrywanych na stadionie warszawskiej Polonii przy ul. Konwiktorskiej 6 działa tzw. Strefa Małego Kibica.  Rodzice mogą tu na 90 minut zostawić swoje pociechy i udać się na trybunę, aby dopingować swoją drużynę. W tym czasie dziećmi zajmują się wykwalifikowani pedagodzy i kibice-wolontariusze.

Na maluchy za każdym razem czeka w Strefie Małego Kibica moc atrakcji. Starsi mogą zagrać w tenisa stołowego, piłkę nożną, koszykówkę oraz rozegrać mecz piłkarzyków. Młodsi biorą udział w zajęciach plastycznych, szaleją na dmuchanej zjeżdżalni i bawią się z klubową maskotką, Beatą Konwiktorską VI. W ramach 'kącika literackiego’ dzieci, pod kierunkiem pisarki, autorki książek dla dzieci i młodzieży, Liliany Fabisińskiej, tworzą kolejne rozdziały ilustrowanego zbioru bajek o jaguarzycy. Specjalnie dla przebywających w „świetlicy meczowej” dzieci organizowane są konkursy i zabawy z nagrodami. Kibice uczą swoich młodszych kolegów i koleżanki przyśpiewek meczowych oraz pozytywnych form dopingu.

Strefa otwiera podwoje na godzinę przed pierwszym gwizdkiem, kończy działanie pół godziny po zakończeniu meczu. Dzieci są rejestrowane i oznaczane za pomocą opasek identyfikacyjnych. Nie muszą jednak spędzać w Strefie całego meczu, w każdej chwili można je odebrać i przyprowadzić z powrotem. W razie potrzeby, lub na życzenie dziecka, opiekunowie mogą je w dowolnym momencie zaprowadzić do rodziców na trybuny lub też poprosić rodziców o przyjście do Strefy.

Strefa jest prowadzona przez zespół fanów “Czarnych Koszul”, ze wsparciem MKS-u i we współpracy z ośrodkiem Kibice Razem Polonia Warszawa. Korzystanie ze Strefy jest nieodpłatne, jedynym warunkiem jest posiadanie przez rodziców biletu na mecz lub karnetu. Zapraszamy do obejrzenia galerii!

Strefę Małego Kibica dofinansowuje sklep internetowy dzieciaczkowo.pl – magiczny sklep z zabawkami i artykułami szkolnymi. Każdy mały kibic otrzyma także specjalny zabawkowy upominek… na każdym meczu! Odwiedzając Strefę regularnie, można zebrać od dzieciaczkowo.pl pokaźną kolekcję zabaweczek!

Każde dziecko które przyjdzie do nas otrzymuje swoją własną „Książeczkę Małego Kibica”, w której zbiera pieczątki z każdego meczu. Kiedy zbierze osiem pieczątek, otrzyma nagrodę – specjalną „koszulkę małego kibica” lub pluszową jaguarzycę „Beatę”.