Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’99] Udany początek sezonu

Dwa mecze, dwa zwycięstwa, 21 strzelonych goli i jeden stracony – to bilans młodych zawodników z rocznika 1999. Obie drużyny Polonii ’99 wysoko pokonały swoich rywali.

– Mecz z Bronią odbył się w Jedlni. Płyta boiska była świetnie przygotowana. Nie pozostało nam nic innego jak tylko dostosować się do tych warunków i rozegrać bardzo dobry mecz. Tak też się stało. Okazałe zwycięstwo i bardzo dobra gra naszych wychowanków. Pierwsza połowa nie była wcale łatwa, ale wiedzieliśmy, że jak padnie pierwszy gol dla naszego zespołu to potem gra stanie się dużo prostsza. Cieszy zwycięstwo, zwykle mecze z Bronią są bardziej wyrównane – ocenił trener Michał Maliszewski.

Broń Radom – Polonia I Warszawa 0:7 (0:1)
Augustyniak 3, Kamiński, Bolmowski, Włodek, Firek (as. Abul, Kamiński, Bolmowski, Augustyniak, Zajączkowski)

Polonia I: Reszczyński – Sawicki (50 Zajączkowski), Podgórski, Jóźwicki, Kamiński – Sołoducha (60 Firek), Abul (50 Zuchora 50), Włodek – Odoliński (50 Kołodziejski), Bolmowski, Augustyniak.
Podobnie jak w ostatnich latach, Klub zgłosił do rozgrywek dwa zespoły rocznika 1999. Drugi zespół Polonii ’99 po ubiegłorocznym awansie do rozgrywek mazowieckich zainaugurował sezon pewnym zwycięstwem z zespołem Stegny Wyszogród. Zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie meczu dominacja polonistów nie podlegała żadnej dyskusji. Drużynę w tym meczu prowadził asystent trenera Maliszewskiego – Bartłomiej Gołaszewski.

Polonia II Warszawa – Stegny Wyszogród 14:1
Kluczyński 4, Oniszczuk 2, Nowiński 2, Lipski 2, Marczuk 2,  Lulka (as. Lulka 3, Lipski 2, Jakubiak, Lipski Nowiński, Makowski, Marczuk, Zięba, Buchman D.)

Polonia II: Kotlarz (74 Polak) – Lipski, Dobrzeniecki, Oniszczuk, Makowski – Jakubiak (74 Michrowski), Zięba (60 Buchman D.), Paszkowski (10 Siemiatkowski) – Nowiński, Lulka, Kluczyński (68 Marczuk 68).