Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’97] Trzy punkty w dwóch meczach

Polonia 97′ występująca w Centralnej Lidze juniorów młodszych w ostatnich dwóch meczach zyskała trzy punkty. Podopieczni trenera Jakuba Dębca minimalnie przegrali z SMS-em Łódź 3:2 oraz wygrali z innym klubem z Łodzie – ŁKS-em 3:1.

– Mecz z SMS-em był tym, który okazał się przełomowy pod względem gry w piłkę. Niestety wynik nie był korzystny. Mogliśmy spokojnie zwyciężyć, ale przez indolencję swoją i sędziego to się jednak nie udało. W następnej kolejce zagraliśmy z ŁKS-em Łódź i dzięki szybko strzelonej bramce spokojnie kontrolowaliśmy pojedynek. Szkoda, że na początku drugiej połowy tak samo szybko daliśmy rywalom zdobyć gola. Chłopaki grali do końca i charakternie zwyciężyliśmy. Wynik mógł być jeszcze wyższy ale po razie Szulc i Jasiński uderzyli piłką w słupek i poprzeczkę – stwierdził II trener Polonii 97′ Jakub Stęszewski.

Kolejnym rywalem Polonii 1997 będzie Stomil Olsztyn, a mecz odbędzie się na stadionie ze sztuczną murawą przy Żytniej w Olsztynie o godzinie 14:00 w Wielki Czwartek.

SMS Łódź – Polonia 1997 3:2 (2:0)
Rafał Pachelski 46’, Przemysław Płacheta 69’

Polonia 1997: Imiołek – Szulc, Wiśniewski, Dudek, Kasza – Roszak (Jabłoński) – Urbański (Warchoł), Michalak (Kosieradzki), Wilanowski (Jasiński) – Osiak (Lach), Pachelski (Korwin – Piotrowski), Płacheta.

Polonia 1997 – ŁKS Łódź 3:1 (1:0)
Przemysław Płacheta 1, Maciej Michalak 48,  Krzysztof Lach 78

Polonia 97′: Imiołek – Szulc, Warchoł (55 Jabłoński), Wiśniewski, Kasza – Roszak – Urbański (25 Jasiński), Wilanowski, Michalak – Płacheta (65 Lach), Chrzanowski (69 Korwin-Piotrowski), Osiak (62 Pachelski)