Kosa pokonana! [Polonia 2002]

W pierwszym tegorocznym sparingu drużyna Polonii z rocznika 2002 pokonała na własnym boisku Kosę Konstancin 4:2.
Mecz był rozgrywany w pełnym wymiarze czasowym, dwa razy 30 minut . Od początku spotkania dominowali piłkarze „Czarnych Koszul”, przez pierwsze 20 minut nie pozwolili oddać rywalowi strzału.
U młodych polonistów szwankowała skuteczność, ale popisali się wieloma oskrzydlającymi akcjami, które zaowocowały w drugiej połowie ładnymi golami.
– Drużyna poczyniła duży progres , lecz ilość błędów indywidualnych uczy nas aby nabrać jeszcze więcej pokory i mobilizuje do jeszcze większej pracy na treningach – powiedział trener zespołu Polonii’02 Bartłomiej Gołaszewski.
POLONIA WARSZAWA’02 – KOSA KONSTANCIN’02 4:2.
Bramki dla Polonii: Jóźwik 2, Kapela, Karpiński.
Asysty: Kowalski, Jóźwik.
Skład Polonii: Łukaszewicz, Kapela, Sobolewski, Ziętara, Nojszewski, Pudełko, Jóźwik, Kowalski, Trybus, Zabielski, Karpiński, Rejniak, Mikołajczak, Dropia.