[Polonia 1999] Pewne zwycięstwo z ŁKS-em

Pierwszy mecz w tym roku rozegrali piłkarze Polonii z rocznika 1999. Po ładnej i skutecznej grze pokonali ŁKS 4:1.
Sparing odbył się na bocznym boisku stadionu przy ul. Konwiktorskiej. Mimo że piłkarzom obu drużyn dokuczał siarczysty mróz, mecz odbywał się w niezłym tempie
W pierwszej połowie młodzi poloniści zdominowali rywala. Gościom trudno było wyjść z własnego pola karnego. Nie brakowało szybkich wymian podań, widać było głód gry ze strony naszych zawodników. Po przerwie tempo akcji graczy „Czarnych Koszul” spadło, ale wykazali się niezłą skutecznością.
Ozdobą meczu była pierwsza bramka. Piłkę po prostopadłym podaniu (zewnętrzną częścią stopy) Mikołaja Bolmowskiego przejąl Piotrek Włodek i w pojedynku sam na sam z bramkarzem ŁKS-u zachował zimną krew, pokonując go bez najmniejszego problemu.
Za tydzień piłkarze Polonii’99 zagrają w Bełchatowie z GKS-em.
POLONIA WARSZAWA’99 – ŁKS ŁÓDŹ’99 4-1 (1-0)
Bramki dla Polonii: Włodek (asysta – Bolmowski), Abul (Zuchora), Kierzkowski 2 (Podgórski, Nowiński).
Polonia (I połowa): Kucz – Kamiński, Jóźwicki, Woszczyło, Lipski – Sołoducha, Paszkowski, Włodek – Bolmowski, Odoliński, Augustyniak
Polonia (II połowa): Reszczyński – Bielecki, Podgórski, Oniszczuk, Lipski – Jakubiak, Abul, Zuchora – Kierzkowski, Nowiński, Firek.