Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Rocznik 2003] Porażka z KS Ursynów, zwycięstwo z Ursusem

Bardzo dobre zawody w weekend rozegrali chłopcy z rocznika 2003. Chłopcy w sobotę zmierzyli się z KS Ursynów 2002. Mimo, że przeciwnik górował nad naszymi fizycznie to zawodnicy „Czarnych Koszul” pokazali dużo szybkich akcji ofensywnych. Mimo nieustępliwej i pełnej poświęcenia gry w obronie nie udało nam się odnieść zwycięstwa. Wynik 4-6 nie odzwierciedla przebiegu meczu. Bardzo dobra postawa naszych zawodników napawa optymizmem.

Grupa grająca w niedzielę zmierzyła się z KS Ursus. Mecz rozpoczął się bardzo słabo w naszym wykonaniu. Po dwóch prostych błędach przegrywamy 2-0 po 10 minutach. Po chwilowych trudnościach drużyna złapała rytm. Niestety na drodze do bramki stawał bramkarz lub słupek (trzykrotnie!).
Jednak po strzeleniu kontaktowej bramki młodzi Poloniści przejęli inicjatywę, której już nie oddali do końca. Od stanu 4:4 gole strzelali tylko zawodnicy Polonii.
Ostatecznie mecz wygrywamy 8:4 po bardzo dobrych zawodach.

Już w sobotę kolejny sprawdzian dla naszych zawodników. Wezmą udział w zawodach organizowanych przez FCB Escolę. Naszymi rywalami będą zespoły: Lecha Poznań, Wisły Kraków, Legii Warszawa, FCB Escola, Korony Kielce, Jagiellonii Białystok, Zawiszy Bydgoszcz.