Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

Juniorzy Polonii sprawdzili Bug Wyszków

Remisem 2:2 zakończył się sparing występującej w Centralnej Lidze Juniorów drużyny Polonii z liderem IV ligi Bugiem Wyszków
– Jak na pierwszy sparing przy tych obciążeniach treningowych, które teraz moi piłkarze mają, mogę być zadowolony – mówi szkoleniowiec juniorów „Czarnych Koszul” Michał Libich. – Jakość gry może porywająca nie była, zabrakło nam też trochę szczęścia, ale naprawdę nie mam prawa narzekać – dodaje.
Szkoleniowiec nie chciał porównywać gry Bugu i pierwszej drużyny Polonii, której treningi czasami obserwuje. Oba zespoły spotkają się już na inaugurację IV ligi – 15 marca. – Polonia jest bardzo techniczna, zwłaszcza po ostatnich wzmocnieniach, Bug gra siłowo tak jak to się robi w IV lidze. Ważny element taktyki stanowią u nich stałe fragmenty, w ten sposób straciliśmy drugiego gola – ocenia Libich.
Juniorzy Polonii po rundzie jesiennej prowadzą w grupie CLJ z punktem przewagi nad SMS Łódź. Ich celem jest awans do fazy finałowej i gra o medal mistrzostw Polski. W trakcie przygotowań będą sprawdzać się z wymagającymi rywalami m.in. z juniorami Lecha Poznań i Wisły Płock (lider jednej z grup CLJ), czy innym przeciwnikiem pierwszej drużyny Polonii z IV ligi – KS Łomianki.
POLONIA WARSZAWA (juniorzy) – BUG WYSZKÓW 2:2 (2:1).
Bramki dla Polonii: Wojtkielewicz 2
Polonia: Libera (Dąbkowski) – Krajewski, Worach, Janiszewski (Lewicki), Mrowiński – Kowalczyk (Stryjek), Jaroszewski, Możdżonek, Szewczyk (Frąckowiak), Wojtkielewicz – Cichowski (Kluska).