Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

Już w sobotę zaczyna się Etis Cup

W sobotę odbędzie się zapowiadany już przez nas III Międzynarodowy Turniej Piłkarski „ETIS CUP 2014″. Organizatorem zawodów jest MKS Polonia Warszawa. Turniej przeznaczony jest dla chłopców z rocznika 2000. Impreza odbędzie się na dwóch Warszawskich obiektach. W pierwszym dniu rywalizacja 12 zespołów w dwóch grupach toczyć się będzie na „Arenie Ursynów” przy ulicy Koncertowej 4 oraz „Hali Piłkarskiej” na Bemowie przy ulicy Księcia Bolesława 1/3.

W niedzielę rozgrywki finałowe rozegrane zostaną już tylko na Bemowie. W turnieju udział wezmą oprócz gospodarzy Warszawskiej Polonii zespoły Sandecji Nowy Sącz, Lecha Poznań, Pogoni Siedlce, Pogoni Szczecin, FCB Escola Varsowia, GKS Bełchatów, Wisła Kraków oraz zespoły z zagranicy Bohemians Praga 1905, FC Slovacko, FK Primbram. Zespoły zostały już podzielone na dwie grupy po 6 zespołów.

etis

Sponsorem głównym jest firma „ETIS” dodatkowo sponsorami są: Grupa DSF, Raj Sport, Go Go Squez, Zina. Partnerami są: Nasza Warszawa, Fundacja na Rzecz Rozwoju Sportu Młodzieżowego, Ośrodek Kibice Razem oraz Zespół Szkół Sportowych numer 72 mieszczący się przy ulicy Konwiktorskiej.