Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

Gramy z Wisłą Płock

Już w najbliższą niedzielę Polonia Warszawa rozegra swój ostatni mecz w tym roku. Rywalem Czarnych Koszul będą rezerwy Wisły Płock. Nasz rywal traktuje mecze z Polonią bardzo prestiżowo, dlatego zagramy na głównym boisku Wisły.

Podopieczni Trenera Piotra Dziewickiego nie ukrywają, że chcieliby spędzić zimę w fotelu lidera. Niestety nie wszystko jest w ich rękach. Wiele zależy od tego jak z Bzurą Chodaków poradzi sobie Bug Wyszków. Spotkanie z Wisłą nalezy do szczególnych, gdyż jest to przeciwnik niemal… pierwszoligowy. Wszyscy pamiętamy ostatnią potyczką z płocczanami. Na Konwiktorską przyjechali wtedy tacy zawodnicy jak Bartłomiej Grzelak, , Łukasz Nadolski, czy Grzegorz Wawrzyński.

Przeciwnicy nie ukrywali, że grę przy Konwiktorskiej traktują bardzo prestiżowo. Czarne Koszule kilka miesięcy temu przegrały z „Nafciarzami” 0:1. Obie drużyny są w formie, Polonia nie przegrała już od trzech kolejek a Wisła notuje passę 4 zwycięstw z rzędu.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową Polonii, to zagrożony jest występ Damiana Maleszyka(uraz). Nikt nie pauzuje za kartki, dalej kontuzjowany jest Michał Dudek.

W zespole naszych rywali zagrają najprawdopodobniej rezerwowi z meczu pierwszej drużyny Wisła Płock – GKS Katowice. Możemy spodziewać się, że przeciwko Polonii zagrają w niedzielę m. in pomocnicy Tomasz Grudzień(1 mecz w Ekstraklasie, w tym sezonie solidny rezerwowy Wisły) i Piotr Wlazło(w zeszłym sezonie podstawowy zawodnik drugoligowego Radomiaka) czy Seweryn Kiełpin(7 gier w Ekstraklasie).

Ostatnie 5 meczów Wisły II Płock:

Korona Ostrołęka 1-2 Wisła II Płock
Wisła II Płock 2-1 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Amator Maszewo 2-4 Wisła II Płock
Wisła II Płock 5-0 MKS Przasnysz
MKS Ciechanów 4-2 Wisła II Płock

DSC04243z