Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

1997: Mewa na rozkładzie!

W środę 18.09.2013 rozegrane zostało spotkanie w Mińsku Mazowieckim gdzie nasza drużyna grała z tamtejszą Mewę MOSIR. Ten mecz miał być kolejnym krokiem zrobionym przez nas w naszej drodze do ligi makroregionalnej!

Mecz jak zwykle zaczęliśmy dobrze i już w 11 minucie osiągnęliśmy swój cel – bramkę zdobył Osiak, który zamknął akcję Urbańskiego. I niestety jak zwykle po dobrym początku nasza gra „siadła”. Gospodarze mieli nawet okazję sam na sam z Michałem Brudnickim, ale ten zdołał jednak wyjść obronną ręką z tej rywalizacji. Trzeba dodać, że Michał miał też kilka dobrych wyjść na przedpolu!

Drugą bramkę strzeliliśmy dopiero w 47 minucie! Wprowadzony w przerwie Przemek Jasiński, umiejętnie, ładnym uderzeniem wewnętrzną częścią stopy skierował piłkę do bramki obok wychodzącego bezradnie bramkarza Mewy.

Kolejne dwie bramki to zasługa będącego w dobrej dyspozycji jokera w talii trenerów Dębca i Stęszewskiego – Dominika Chrzanowskiego.

Widać, że ławka jest coraz silniejsza i każdy wchodzący na boisko daje jakość. O to właśnie chodzi!

Mewa MOSIR Mińsk Mazowiecki 0 – 4 POLONIA WARSZAWA

 

11’ Osiak/Urbański

47’ Jasiński/Zawadzki

62’ Chrzanowski/Urbański

80’ Chrzanowski/Zawadzki

 

Skład:

Brudnicki – Urbański, Dudek, Warchoł (55’ Kasza – Roszak), Jabłoński – Dębski (15’ Wilanowski), Szczeblewski (60’ Michalak), Zawadzki – Kosieradzki (41’ Jasiński), Osiak (55’ Szulc), Pachelski (60’ Chrzanowski)

Nie zagrali: Choroś, Imiołek, Korwin – Piotrowski, Zakrzewski, Lach (kontuzja), Wiśniewski (kontuzja)