Zwycięstwo z Koroną!

Po niezłym meczu nasi piłkarze pokonali dzisiaj drużynę Korony Ostrołęka 2:0. Ciekawa, choć bezbramkowa pierwsza połowa była do pewnego stopnia kopią ostatniego meczu z Amatorem. Nasi atakowali, a Korona właściwie nie zagroziła na poważnie bramce Michała Dudka .

W drugiej połowie Polonia poprawiła skuteczność i po niezłych akcjach strzeliła dwa gole. W końcówce, podobnie jak w niedzielę z Amatorem, Korona trochę przycisnęła, ale całe szczęście obrona Polonii wraz z bramkarzem spisywała się bez zarzutu.

Warto dodać, że dzisiejsza kolejka przyniosła szereg korzystnych dla nas rezultatów i do lidera z Wyszkowa tracimy w tym momencie jedynie 3 punkty.

Korona Ostrołęka – Polonia Warszawa 0:2 (0:0)
Gole: Kruczyk 57′, Strus 88′

Polonia: Michał Dudek – Damian Maleszyk, Aleksander Fogler, Daniel Grala, Jacek Karbowniak – Jacek Kosmalski (88. Patryk Strus), Gerry Madden (70. Wojciech Antczak), Piotr Tyburski, Nazar Litun – Michał Strzałkowski (89. Edgar Ghazaryan), Marcin Kruczyk (80. Danilo Rađenović).