Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

Puchar Polski: Gramy dalej

    W dniu dzisiejszym zespół Polonii rocznik 1995 pokonał w spotkaniu II rundy Mazowieckiego Pucharu Polski zespół V ligowego Wichru Kobyłka 5 – 1. Mimo, iż podobnie jak w pierwszym meczu obecnej edycji zmagań pucharowych w naszej drużynie wystąpiła w 100% inna jedenastka niż w meczach ligowych, nasi gracze pokazali, że mamy wyrównaną kadrę i bez większych problemów pokonali zespół z pod Warszawy. Oprócz 15 minut w drugiej części meczu, nasz zespół całkowicie zdominował grę i teraz w spokoju może przygotowywać się do sobotniego, arcyważnego meczu, z niepokonanym dotąd w lidze zespołem GKS-u Bełchatów.
W obliczu kolejnych, teoretycznie łatwiejszych spotkań, pojedynek z piłkarzami GKS-u wydaje się być kluczowy. Tym bardziej cieszy, że zdrowie i forma dopisują naszym graczom, dzięki czemu dodatkowo wzmocnieni sobotnim występem przeciw reprezentacji Polski U-19 z wielką wiarą w zwycięstwo oczekujemy na ten pojedynek.
Mecz z kadrą był na tyle dobry w naszym wykonaniu, iż za dwa tygodnie dwaj nasi zawodnicy – Krzysztof Możdżonek i Filip Kowalczyk zagrają w barwach narodowych w dwumeczu z Rumunią, a kolejni gracze będą bacznie obserwowani przy okazji spotkań ligowych jak zapowiedział trener reprezentacji Marcin Sasal.

 

MKS Polonia Warszawa – Wicher Kobyłka 5 – 1 (3-1)

Bramki: Mrowiński 2, Stryjek, Tomaszewski, Weśniuk
Asysty: Jaroszewski, Szewczyk, Tomaszewski, Wojtkielewicz

Skład: Dąbkowski – Jaroszewski (Lewicki), Worach, Stefaniak, Koza – Stryjek, Sapała (Wojtkielewicz), Tomaszewski, Szewczyk – Mrowiński (Weśniuk), Kluska (Jaszczak).