Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

Polonia-Legionovia 3:2

Dla warszawskiej Polonii 11 lutego 2015 roku upłynął pod znakiem gier towarzyskich.
W Legionowie Duma Stolicy zmierzyła się z II-ligową Legionovią, na co dzień klubem partnerskim Legii Warszawa, a przy Konwiktorskiej 6 młodszy skład stawił czoła Błękitnym Raciąż aspirującym do zawitania w następnym sezonie w III lidze.
Zdecydowanie lepiej wypadła Polonia w Legionowie, gdzie pojechało jedynie 12 zawodników. Waleczność w środku pola skutkowała licznymi przechwytami i odbiorami, zaś rozwinięte szybkie skrzydła przyniosły efekt w postaci dwóch wykorzystanych rzutów karnych (K.Pieczara) oraz błyskawicznej kontry zakończonej bramką (M.Zapaśnik), Warto nadmienić, że trzecia bramka padła, gdy graliśmy w 10-tkę. Lekkie urazy M.Bochenka i M.Gwiazdy spowodowały, że na placu pojawił się asystent trenera J.Stęszewski. Niesiony wewnętrznym zaangażowaniem zainterweniował odważnie w naszym polu karnym, co teatralnie wykorzystał napastnik Legionovii wydając z siebie przeraźliwy jęk. Zaowocowało to rzutem karnym i czerwoną kartką dla KSP. Polonia jednak nie dała się położyć na łopatki i chwilę potem przeprowadziła bezkompromisową kontrę, którą zakończył M.Zapaśnik kładąc bramkarza i mijając dwóch obrońców. Polonia – Legionovia 3:2.

Skład Polonii z powyższego meczu:
Brudnicki – Tomas, Augustyniak, Janiszewski, Bochenek – Niksiński, Dźwigała, Arłukowicz, Pieczara – Gwiazda – Zapaśnik.
Rezerwowy: Tomaszewski.

W drugim meczu Poloniści niestety ulegli Błękitnym Raciąż 1:3.
Skład Polonii z meczu z Błękitnymi:
Balawajder (Matracki) – Urbański, Wojdyga, Stępniak, Krajewski (testowany) – Siatkowski (Jasiński), Sapała, Możdżonek, Kluska – P.Ekwueme (Cichowski), Czerkas.

Kolejny sparing już w sobotę. W samo południe zagramy z Olimpią Zambrów.