Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia 'CLJ] Kolejny IV-ligowiec pokonany

W swoim kolejnym meczu sparingowym podopieczni trenerów Łukasza Chmielewskiego i Dawida Suta pokonali IV-ligową Mszczonowiankę Mszczonów 3:2 (1:1).

– W pierwszej połowie mimo straconej bramki już w 1. minucie zaprezentowaliśmy się bardzo obiecująco. Widać było o zawodników chęć gry w piłkę i bardzo dobrze realizowali oni przedmeczowe założenia taktyczne. Po raz kolejny nie graliśmy w optymalnym składzie, ale większość zawodników pokazała że można na nich liczyć. Graliśmy z wymagającym rywalem, który zimą został wzmocniony przez doświadczonych zawodników grających w trzeciej lidze czyli braci Jakóbiaków czy Bartka Czarneckiego. Ozdobą spotkania była przepiękna bramka Mateusza Szczeblewskiego. Jedynym minusem spotkania było ostatnie 15 minut. Na boisku rządził chaos, szkoda że nie zachowaliśmy więcej spokoju w tym okresie gry. Nadal ciężko pracujemy i liczymy na takie zaangażowanie w każdym meczu – powiedział II trener Dawid Sut.

Polonia Warszawa CLJ – Mszczonowianka Mszczonów 3:2 (1:1)
Cezary Sauczek 34, Mateusz Szczeblewski 66, Krzysztof Lach 75

Polonia 'CLJ: Imiołek – Kokot (67 Zawadzki), D. Choroś (67 Michalak), Dudek (46 Skłodowski), Wybraniec (67 Piech) – Małek (46 Salla), Pindor (67 Mierzejewski), Szewczyk (67 Lach), Wilanowski (46 Szczeblewski), Gromek (46 Dylewski) – Sauczek (46 Strzemecki; 78 Weśniuk)