Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia 'CLJ] Pierwszy sparing zakończony zwycięstwem

Zespół Polonii występujący w Centralnej Lidze Juniorów pokonał w meczu sparingowym IV-ligowy Widok Skierniewice 2:0.

– Po świątecznej przerwie powoli wchodzimy w obciążenia dlatego każdy z zawodników w pierwszej grze zagrał 30 minut. Skupiamy się na ciężkiej pracy i dobrym przygotowaniem do rundy rewanżowej aby uzyskać jak najwyższe miejsce w CLJ. Nie będzie to łatwe, w meczu z Widokiem nie zagrało aż siedmiu podstawowych zawodników, którzy ku naszej radości trenują obecnie z I zespołem prowadzonym przez trenera Marka Końkę. Miejmy nadzieję że kolejni zawodnicy dostaną szansę trenowania i gry w pierwszej drużynie. Zrobimy wszystko aby skończyć wysoko, ale nadrzędnym celem tego roku jest ciągłe szkolenia i przygotowanie naszych juniorów do gry zawodowej, aby jak największa ilość zawodników sprostała już w najbliższej przyszłości wymogom piłki seniorskiej – najlepiej w barwach Polonii. W meczu z Widokiem kilku zawodników zaprezentowało się naprawdę na starcie bardzo dobrze. Wierzę w tych co w zespole zostali. Miłym zaskoczeniem była dobra gra chłopców z rocznika 1997 oraz 1998 – podsumował trener Łukasz Chmielewski.

Polonia Warszawa – Widok Skierniewice 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Przemysław Jasiński 40, Adrian Dylewski 72

Polonia 'CLJ:
I tercja: Imiołek – Kokot, Dudek, Stępniak, Banaszek – Osiak, Urbański, Dębski, Szewczyk, Płacheta – Sauczek.
II tercja: Imiołek – Kokot (46 Szulc), D. Choroś, Skłodowski, Gromek – Małek, Zawadzki, Wilanowski, Szczeblewski, Jasiński – Lach.
III tercja: Imiołek – Szulc, Wiśniewski, Podsiadlik, Wybraniec – Salla, Pindor, Mierzejewski, Michalak, Dylewski – Strzemecki.