Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia CLJ] Minimalna porażka z liderem IV ligi oraz wygrana z WKS-em Rząśnik

Gracze trenerów Łukasza Chmielewskiego i Dawida Suta z Polonii CLJ przegrali 1:2 z liderem IV ligi Bzurą Chodaków oraz pokonali występujący w A klasie WKS Rząśnik. Oba mecze rozegrano na sztucznym boisku przy ulicy Konwiktorskiej 6.

– Bzura była dla nas bardzo wymagającym rywalem. Rywale szczególnie w pierwszej części gry dominowali na boisku. Szkoda, że my nie wykorzystaliśmy zdecydowanie najlepszej sytuacji w tej części meczu. W drugiej połowie meczu szybko straciliśmy gola po rzucie rożnym i w odstępie 10 minut rywal strzelił drugiego gola. Od tego momentu zaczęliśmy grać dużo lepiej i przejęliśmy inicjatywę. Udało się strzelić honorowego gola po ładnej akcji oskrzydlającej. Przy odrobinie szczęścia można było pokusić się o remis, blisko zdobycia gola był Bartek Gromek, który trafił piłką w słupek. Duże pochwały należą się młodym chłopakom z rocznika 1998, którzy grają bez kompleksów. W meczu z Bzurą szczególnie dobrze prezentował się obrońca Damian Dudek. W drugim meczu było dużo gorzej, zagraliśmy znacznie poniżej oczekiwań. Większość zawodników dostosowała się do bardzo słabego poziomu spotkania – ocenił II trener Dawid Sut.

Polonia CLJ – Bzura Chodaków 2:1 (0:0)
Cezary Sauczek 86 – Michał Błaszczyk 51, Szymon Skowron 60

Polonia CLJ: M. Choroś – Kokot, D. Choroś, Dudek, Wybraniec – Małek, Pindor, Wilanowski, Szewczyk, Gromek – Siatkowski oraz Szczeblewski, Sauczek.

Polonia CLJ – WKS Rząśnik 2:1 (1:0)
Maciej Michalak 5, Mateusz Weśniuk 84

Polonia CLJ: Imiołek – Lach, Zawadzki, Roszak-Kasza, Piech – Salla, Michalak, Mierzejewski, Strzemecki, Dylewski – Jasiński oraz Szczeblewski, Sauczek, Weśniuk.