Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’98] Koncertowa gra na Łazienkowskiej!

Polonia 1998 pokonała przy ulicy Łazienkowskiej odwiecznego rywala – Legię Warszawa 4:1. Młodzi „Poloniści” w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła przewyższali rywali i jak najbardziej zasłużenie zdobyli komplet puntów. (Fot: akademia.legia.com)

– Do meczu podchodziliśmy z chłodnymi głowami, wygraliśmy do tej pory wszystkie mecze i przystępowaliśmy do tej potyczki z pozycji lidera. Cieszy mnie podejście zawodników do meczu. Już w szatni widziałem, że jesteśmy dobrze przygotowani mentalnie. Sama gra też mnie usatysfakcjonowała. Uważam, że byliśmy dziś lepsi, a nasze zwycięstwo mogło być bardziej okazałe. Zespół ma spory potencjał ofensywny, w każdym meczu stwarzamy sporo sytuacji bramkowych. Dużo jednak czasu poświęciliśmy w ostatnich tygodniach na grę defensywną i przejście z ataku do obrony. Z tych faz gry zespołu w dzisiejszym meczu jestem najbardziej zadowolony. Gratuluję chłopakom, musimy jednak z szacunkiem i dystansem podchodzić zarówno do zwycięstw, jak i do porażek – ocenił zadowolony trener Michał Maliszewski.

Następny mecz: 21.09.14, godz. 16.00 Polonia Warszawa – UMKS Piaseczno.

Legia Warszawa – Polonia Warszawa 1:4 (0:1)
Płacheta 2, Chrzanowski, Brzeski (as. Dudek S. 2, Kijewski, Sauczek)

Polonia ’98: Siryk – Małek (67 Anczkiewicz), Osowski, Dudek D., Mater – Urbański, Dudek S. (75 Karbownik), Korczakowski (34 Brzeski) – Płacheta (65 Kijewski), Dubiel (58 Kaput), Sauczek (72 Chrzanowski).