Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’97] Remis w Parku Skaryszewskim

Polonia 1997 prowadzona przez Łukasza Chmielewskiego mimo dwubramkowego prowadzenia zremisowała w wyjazdowym meczu z Drukarzem Warszawa 2:2.

 

– Kultura gry po stronie naszej stronie. Mieliśmy więcej z gry. Dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce i stworzyliśmy więcej klarownych sytuacji. Niestety nie udało się utrzymać prowadzenia w drugiej połowie. Już w 2 minucie znakomitą akcją popisał się Maciek Wilanowski, który dograł prostopadłą piłkę do Jacka Blocha a ten wyłożył piłkę do pustej bramki Patrykowi Osiakowi. Druga bramka to indywidualne podłączenie się w akcje ofensywną Jabłońskiego i wykończenie przez niego akcji. Bramkę chłopcy zadedykowali trenerowi Stęszewskiegu który zrezygnował z pracy. Obie bramki straciliśmy po stałych fragmentach gry. Przy stanie 2:2 Jakub Imiołek obronił rzut karny. W drugiej połowie kończyliśmy  w dziewięciu po dwóch groźnych kontuzjach. Przeciwnicy odpowiadali nam tylko ostrą grą – ocenił trener Łukasz Chmielewski.

Drukarz Warszawa – Polonia Warszawa 2:2
Osiak 2, Jabłoński 25 (as. Bloch)

Polonia ’97: Imiołek – Lach, Jabłoński, Warchoł, Osiak – Dębski, Wilanowski, Michalak – Korwin-Piotrowski, Jasiński – Bloch. Ponadto grali: Mierzejewski, Ołdak, Tolak, Szulc, Kulpa.