Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’97] Wyjazdowa wygrana ze Stomilem!

Podopieczni trenera Jakuba Dębca z rocznika 1997 wygrali w Olsztynie ze Stomilem 2:0. Gole dla „Czarnych Koszul” strzelili w drugiej części gry Rafał Pachelski i Krzysztof Lach.

– Po pierwszej połowie, która była dość zacięta ze wskazaniem na nasz zespół można było stwierdzić, że po wyeliminowaniu kilku błędów jesteśmy w stanie spokojnie zwyciężyć kontrolując grę. Kilka konstruktywnych uwag w przerwie pozwoliło uzyskać przewagę. Dobrze spisali się zawodnicy, którzy weszli po przerwie. Tak właśnie powinni grać wchodzący – z pełnym zaangażowaniem i koncentracją. Warto pochwalić nie tylko tych zawodników, którzy strzelili bramki, ale na słowa uznania zasługuje również Bartek Urbański – asystent przy obu trafieniach – powiedział trener Jakub Dębiec

Kolejnym rywalem juniorów młodszych będzie Unia Warszawa. Spotkanie odbędzie się w sobotę 26 kwietnia o godzinie 11:00 na K6.

Stomil Olsztyn – Polonia Warszawa 1997 0:2 (0:0) 
Rafał Pachelski 43, Krzysztof Lach 67

Polonia 1997: Brudnicki – Szulc, Wiśniewski (47 Warchoł), Kasza – Roszak, Jabłoński – Urbański (70 Korwin-Piotrowski), Michalak, Wilanowski (41 Dębski) – Osiak (41 Pachelski), Chrzanowski (62 Lach), Kosieradzki (56 Jasiński)