Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’05] Trzecie miejsca na turnieju w Warszawie

Podopieczni trenerów Michała Libicha, Bartka Januszewskiego oraz Marka Dobrzanieckiego zajęli trzecie miejsce w turnieju halowym, który odbył się w Warszawie. Do rywalizacji w turnieju przystąpiło aż 14 drużyn z województwa mazowieckiego.

Po momentami znakomitej grze Polonia 2005 zajęła trzecie miejsce, choć w całym turnieju nie przegrała żadnego meczu (porażka w karnych w półfinale).Dodatkowego najlepszym strzelcem turnieju został Olivier Radomski.  Sztab trenerski nie cieszy najbardziej miejsce w turnieju  ale progres w grze. Polonia 2005 jeszcze rok temu mogła tylko marzyć o wyjściu z grupy w podobnych turniejach, a w tym roku w trzech ostatnich imprezach (2 warszawskie i 1 ogólnopolska w Toruniu) docierała aż do półfinałów i to pomimo tego, iż kilku czołowych graczy awansowało w ostatnim okresie do rocznika starszego!

 

– Cieszy tak pozytywna końcówka odchodzącego 2014 roku. Zarazem rodzi się nadzieja, że przy dalszej konsekwentnej i tak efektywnej pracy naszych zawodników, kolejne lata będą obfitowały w wielkie sukcesy zespołu, a przede wszystkim młodych wychowanków Czarnych Koszul! Przy tej okazji, w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia, wszyscy zawodnicy i członkowie sztabu trenerskiego Polonii 2005 życzą zdrowia i nabrania pozytywnej oraz optymistycznej energii do życia wszystkim prawdziwym sympatykom Dumy Stolicy – powiedział trener Polonii ’05 Michał Libich.