Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’04] „Czarne Koszule” trzecie w Żyrardowie

Zespół Polonii z rocznika 2004 prowadzony przez trenerów Piotra Szczechowicza, Tomasza Sokołowskiego i Grzegorza Wojdygę zajął trzecie miejsce w halowym turnieju w Żyrardowie. W turnieju wystąpiło 8 zespołów, grano system każdy z każdym.

Nasz zespół rozpoczął rywalizacje od porażki z zespołem Unii Warszawa 1:3. W następnym meczu Polonia ’04 zmierzyła się z zespołem Pelikana Łowicz. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 chociaż na 30 sekund przed końcem to Polonia wygrywała 1:0. W tych dwóch meczach widać było że „Czarne Koszule” wróciły do gry po dłuższej przerwie. Mankamentami w grze było brak dokładnych podań oraz spóźnione decyzje w obronie. Do następnego meczu Polonia przystępowała z obawami. AP Żyrardów pokonał bowiem Unię Warszawa 3:2. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 3:0. Kolejnym rywalem młodych „Czarnych Koszul” okazał się zespół OSiR Żyrardów. W tym pojedynku ponownie lepsi okazali się nasi chłopcy. Pokonali swoich przeciwników 4:0. Po tych meczach rozpaliła się lampka nadziei że chłopcy nie zapomnieli jak się gra w piłkę. Na naszej drodze stanął zespół Pogoni Bełchów. Chłopcy z K6 wykazali swoją wyższość nad rywalem i wygrali zasłużenie 2:0. Po tym meczu nasza drużyna stanęła przed szansą wygrania rozgrywek. Do meczu z UKS 1 Legionowo Poloniści przystępowali w roli faworyta. Chłopcy sprostali zadaniu i pewnie pokonali rywala w stosunku 3:2. Było to najlepsze spotkanie w turnieju. W ostatnim meczu na naszej przeszkodzie stanął Widok Skierniewice. Chłopcy szybko objęli prowadzenie i kontrolowali przebieg spotkania. Niestety nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji i stare porzekadło, że nie wykorzystane sytuacje się mszczą po raz kolejny się sprawdziło. Na 20 sekund przed końcem fatalny błąd w obronie i kosztował stratę bramki i mecz zakończył się remisem 1:1. Po tym meczu okazało się że wystarczyło to na zajęcie 3 miejsca w turnieju.

– Analizując cały turniej uważam ze mogliśmy go wygrać lecz źle rozpoczęliśmy rozgrywki. Z meczu na mecz graliśmy coraz lepiej. Po raz kolejny pokazaliśmy warszawski charakter oraz gra do końca – ocenił trener Piotr Szczechowicz.

Polonia W-wa – Unia W-wa 1:3

Polonia W-wa – Pelikan Łowicz 1:1

Polonia W-wa – AP Żyrardów 3:0

Polonia W-wa – OsiR Żyrardów 4:0

Polonia W-wa – Pogoń Bełchów 2:0

Polonia W-wa – UKS 1 Legionowo 3:2

Polonia W-wa – Widok Skierniewice 1:1

Polonia 2004: Urbański, Jachlewski, Gołąb, Szczechowicz, Dąbrowski, Błachowicz, Brylski, Bryl, Gajdemski, Sadziak, Nowosielski,