Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’02] Na „piątkę” z Sarmatą

Młodzi zawodnicy z rocznika 2002 prowadzeni przez trenerów Bartłomieja Gołaszewskiego i Jakuba Kaźmierczaka pokonali Sarmatę Warszawa 5:0

Polonia 2002 przez zdecydowaną większość czasu gry dłużej utrzymywała się przy piłce i stworzyła sobie bardzo dużo sytuacji podbramkowych. Wynik 5:0 jest najniższym wymiarem kary dla przeciwników.

– Na pochwały zasługuje cała drużyna. Po mimo braku szczęścia i dobrej dyspozycji bramkarza drużyny gości potrafiliśmy się przebudzić. Zdominowaliśmy w drugiej połowie przeciwnika, strzelając cztery gole. Możemy żałować kilkunastu zmarnowanych sytuacji. Tak naprawdę w piłce młodzieżowej, nie liczy się wynik. Ważniejszy jest styl gry w jakim drużyna zwyciężyła – ocenił trener Gołaszewski.

W następnej kolejce ligowej Polonia ’02 zagra z Legionem Warszawa. Mecz odbędzie się 17 maja o godzinie 17.00 na boisku przy ul. Podróżniczej 11.

Polonia 2002 – Sarmata Warszawa 5:0 (1:0)
Ziętara 2,Trybus, Koterwas, Pudełko (as. Jóźwik, Kapela, Ziętara, Koterwas)

Polonia 2002: Łukaszewicz, Sobolewski, Ziętara, Kapela, Kowalski, Pudełko, Jóźwik,Trybus, Nojszewski, Dropia, Koterwas, Karpiński, Mikołajczak, Rozlau.