Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’00] SEMP rozbity, Polonia liderem!

Podopieczni trenerów Łukasza Chmielewskiego i Dariusza Żbikowskiego pokonali w wyjazdowym meczu dotyczasowego lidera tabeli SEMP-a Ursynów aż 4:0!

„Czarne Koszule” przez cały mecz kontrolowały grę i dominowały na boisku. Zwycięstwo nad dotychczasowym liderem było jak najbardziej zasłużone. Po tej wygranej Polonia 2000 wskoczyła na fotel lidera.

– Uważam, że odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo. Byliśmy w tym dniu zespołem o klasę lepszym od rywala. Chłopcy zagrali bardzo dobry mecz. Graliliśmy spokojnie i konsekwentnie. Najważniejsze, że zgodnie z naszą filozofią gry, cały czas staraliśmy się długo utrzymywać przy piłce. Przejeliśmy inicjatywę i zdominowaliśmy grę w środku pola – stwierdził trener Polonii ’00 Łukasz Chmielewski.

Już w niedzielę Polonia I zmierzy się z Oronką Orońsko. Początek meczu o godzinie 16:30 na K6. Bezpośrednio po tym spotkaniu Polonia II zagra z GKS-em Osieck. To spotkanie także odbędzie na na obiekcie przy Konwiktorskiej.

SEMP Ursynów – Polonia 2000 0:4 (0:3)
Szymon Boruń 4, 60, Piotr Garbaczewski 24, Adrian Jarek 35

Polonia 2000: Knut (63 Andrzejczak) – Kaczorowski (60 Kuczyński), Łoś, Nozderka (61 Kowalski), Nowosadko – Garbaczewski (58 Zalewski), Karbownik, Gałązka, Jarek (60 Dąbrowski Sz), Jóźwiak (60 Czaplicki) – Boruń.