Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’00] Koncertowa druga połowa dała wygraną

Młodzi zawodnicy z rocznika 2000 trenowani przez Łukasza Chmielewskiego i Dariusza Żbikowskiego pokonali na wyjeździe Szkołę Futbolu Wilanów 4:0.

Drużyna z rocznika 2000 jest na jak najlepszej drodze do zajęcia w swojej grupie pierwszej lokaty. Zwycięzcy dwóch grup zagrają mecz, którego stawką będzie Mistrzostwo Mazowsza. W grupiej drugiej na prowadzeniu jest Legia Warszawa.

– Zagraliśmy na bardzo dobrym, naturalnym boisku co w naszej lidze jest rzadkością. Nasz zespół pokazał w tym spotkaniu dwa oblicza. W pierwszej części spotkania graliśmy słabo. Mieliśmy problemy z utrzymaniem się przy piłce. Zawodnicy popełniali dużo prostych błędów. W drugiej części spotkania obraz gry sie zmienił. Coraz częściej dochodziliśmy do sytuacji bramkowych, a co najważniejsze potrafiliśmy je wykorzystać. Bardzo dobrze w drugiej połowie prezentowali się Mariusz Zalewski i Mikołaj Czaplicki, którzy mieli duży wpływ na poprawę gry – skomentował II trener Dariusz Żbikowski.

SF Wilanów – Polonia 2000 0:4 (0:0)
Szymon Boruń 2, Kacper Łoś, Mikołaj Czaplicki

Polonia 2000: Knut – Kaczorowski, Łoś, Nozderka, Nowosadko – Karbownik, Garbaczewski, Jarek (45 Czaplicki), Gałązka (50 Zalewski), Jóźwiak – Boruń.