Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’00] Dwa ważne ligowe zwycięstwa

Zespół z rocznika 2000 prowadzony przez trenerów Łukasza Chmielewskiego i Dariusza Żbikowskiego wygrał dwa ważne ligowe spotkania.

– Wiedzieliśmy, że spotkanie w Garwolinie będzie dla nas trudną przeprawą. Nie graliśmy tak jakbym sobie tego życzył, ale najważniejsze są trzy punkty. W ostatnim meczu ze Startem Otwock wygrana bądź remis da nam pierwsze miejsce i finał z Legią – stwierdził trener Łukasz Chmielewski.

Wilga Garwolin – Polonia I 2000 0:1
Szymon Boruń

– Dla Drukarza był to mecz sezonu, wygrana dawała im awans do ligi mazowieckiej. Niesportowe zachowanie trenera jak i zawodników gospodarzy nie wpłyneło negatywnie na postawę naszych zawodników. Jeśli chodzi o aspekt piłkarski to było to nasze najlepsze spotkanie. Mecz od samego początku nie układał się po naszej myśli. Już w 1. minucie spotkania Kuba Winkler po faulu zawodnika gospodarzy złamał obie ręce. Życzymy mu z tego miejsca jak najszybszego powrotu do treningów. Niestety problemy kadrowe spowodowały, że od tego momentu musieliśmy grać w dziesięciu. Mimo dobrej gry od początku spotkania już w 10. minucie straciliśmy gola. Po bardzo dobrej grze zdołaliśmy zdobyć dwie bramki i po końcowym gwizdku to my cieszyliśmy się z wygranej. Ten mecz kosztował nas dużo zdrowia i nerwów, ale takie mecze nas dużo uczą. Zawodnicy pokazali charakter – skomentował trener Dariusz Żbikowski.

Drukarz Warszawa- Polonia II 20002:1 (1:1)
Kacper Sikora 30, Marcin Owsiany 55

Polonia ’00: Koprowicz – Kuczyński, Gawor, Kowalski, Dąbrowski K. – Dąbrowski Sz., Sikora, Chylak, Marczuk, Winkler – Owsiany.