Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’00] Bardzo dobra gra i wygrana w turnieju w Krakowie

Podopieczni trenerów Marcina Płuski i Damiana Maleszyka z rocznika 2000 bardzo dobrze zaprezentowali się na turnieju w Krakowie.

Polonia 2000 zaprezentowała w Krakowie dobrą grę i okazała się najlepsza w całym turnieju. „Czarne Koszule” zanotowały w Krakowie pięć zwycięstw i remis. W sześciu meczach Polonia 2000 straciła zaledwie jednego gola. W Krakowie jeden mecz trwał 35 minut. Co ciekawe najlepszym strzelcem turnieju został Szymon Boruń z naszego zespołu. Napastnik Polonii strzelił sześć goli.

– Bardzo cieszymy się z osiągniętego rezultatu w silnie obsadzonym turnieju jednak najbardziej zadowoleni jesteśmy z gry jaką zaprezentowaliśmy podczas wszystkich meczów. Nasi zawodnicy bardzo dobrze wywiązywali się z zadań indywidualnych oraz zespołowych. co skutkowało bardzo dobrą grą. Wszyscy obserwatorzy bardzo chwalili nasz zespół za grę. Gra którą zaprezentowaliśmy w Krakowie pozwala z optymizmem patrząc w przyszłość. Wraz z II Trenerem Damianem Maleszykiem mamy nadzieje, że wynik osiągnięty w Krakowie zmobilizuje zawodników do jeszcze większej pracy która zaprocentuje w przyszłości – podsumował trener Polonii ’00 Marcin Płuska.

Grupa Eliminacyjna:
Polonia Warszawa – Wisła Kraków Biała 3:0
Polonia Warszawa – Sandencja Nowy Sącz 1:1
Polonia Warszawa – Resovia Rzeszów 3:0

Grupa Finałowa:
Polonia Warszawa – Unia Tarnów 2:0
Polonia – Resovia Rzeszów 1:0
Polonia – Wisła Kraków Czerwona 2:0

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Polonia Warszawa
2. Resovia Rzeszów
3. Wisła Kraków „Czerwona”
4. Unia Tarnów
5. Podbeskidzie Bielsko-Biała
6. Rozwój Katowice
7. Sandecja Nowy Sącz
8. Wisła Kraków „Biała”

Polonia 2000: Andrzejczak Patryk, Boruń Szymon, Ameyaw Michael, Kryspin Karbownik, Dąbrowski Kacper, Wardzyński Kuba, Jarek Adrian,Łoś Kacper, Nozderka Wiktor, Kuczyński Damian, Nowosadko Adrian, Kaczorowski Kacper, Czaplicki Mikołaj, Kowalski Rafał, Zalewski Mariusz, Jóźwiak Kuba, Garbaczewski Piotr, Gałązka Patryk,