Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

Informacje o karnetach i biletach na mecz z Wkrą

Informujemy, że sprzedaż biletów na najbliższy mecz Polonii Warszawa z Wkrą Żuromin (niedziela, 25 sierpnia, godz. 19:11), będzie prowadzona w piątek, sobotę oraz niedzielę.

W piątek kasa biletowa będzie czynna w godzinach 17-20, w sobotę w godzinach 14-18, natomiast w niedzielę od godziny 15 do końca pierwszej połowy meczu. Uwaga! W dniu meczu będą czynne jedynie dwa okienka kasowe. W związku z dużym zainteresowaniem meczem rekomendujemy skorzystanie z możliwości zakupu w piątek lub sobotę.

Ceny biletów: normalny – 15 zł, ulgowy – 5 zł. Ceny takie same na obie trybuny (Główna, Kamienna). Bilet ulgowy przysługuje: emerytom, rencistom i młodzieży do 16. roku życia. Dzieci poniżej 8. roku życia wchodzą na mecz nieodpłatnie.

Istnieje również możliwość nabycia biletu na sektor VIP w cenie 50 zł.

Karty kibica wydawane w latach ubiegłych zachowują ważność! Prosimy o zabieranie ich ze sobą. Osoby, które nie są zarejestrowane w systemie kart kibica będą musiały przy zakupie biletu okazać dokument tożsamości w celu wpisania do bazy danych kibiców Polonii Warszawa (jest to procedura jednorazowa).

UWAGA! W kasach będzie można również nabyć bilety na kolejny mecz „Czarnych Koszul”, z Wisłą II Płock (środa, 28 sierpnia, 19:11)!

Sprzedaż karnetów będzie prowadzona codziennie do niedzieli włącznie. Dzisiaj, w środę i czwartek – w godzinach 17:30 – 19:00 w pokoju 112 na stadionie. W piątek, sobotę i niedzielę – w kasach biletowych. Godziny otwarcia w poprzednim poście.

Przypominamy, że karnet na rundę jesienną kosztuje 250 zł. Można również nabyć karnet VIP za 800 zł. Osoby posiadające już karnet za 250 zł, które chciałyby zasiadać na sektorze VIP mogą dopłacić w kasie różnicę i wymienić karnet normalny na karnet VIP. Osoby posiadające już karnet za 250 zł, które chciałyby zasiąść na pojedynczym meczu na sektorze VIP mogą dokupić pojedynczą wejściówkę w cenie 35 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *