Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

Informacje dla rodziców

Zakładka „Dla rodziców” powstała po to, by pomóc rodzicom, których dzieci uprawiają sport i należą do klubu, przeprowadzić je przez amatorski, ale wyczynowy etap świadomie i mądrze. Pojawią się w niej porady dotyczące zdrowia, diety, wychowania i nauki. Zaproponujemy filmy (dla dzieci i rodziców), które warto obejrzeć i książki, które warto przeczytać. Znajdzie się też miejsce na słownik młodzieżowo-polski oraz dobre adresy.
Nie będziemy też stronić od tematów trudnych, ale podanych w lekkiej, felietonowej formie, które pozwolą nam samym – rodzicom – przejrzeć się jak w lustrze sąsiada, i może też uśmiechnąć.
Zakładka „Dla rodziców” ma też pomóc rodzicom i dzieciom, które dopiero aspirują do tego, by zostać piłkarzami Polonii – dostaniecie pakiet informacji o tym, co trzeba będzie zrobić i na co się przygotować, gdy zdecydujecie się przyjechać na testy.
Do czytania tekstów zachęcamy też dzieci. Nie będzie tu nic, o czym mielibyście nie wiedzieć, a dzięki poradom o, na przykład, zdrowym trybie życia i diecie sami możecie się nauczyć dbać o siebie. Będzie też miło, jeśli zechcecie dzielić się swoimi spostrzeżeniami oraz wrażeniami i waszą gwarą, co pozwoli na aktualizowanie słownika.

Kontakt: mks_polonia@gazeta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *