Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

CZARNY WTOREK 2015 #1

03 marca 2015 roku odbyło się spotkanie w Czarnej Koszuli, którego gośćmi byli I trener Marek Końko i kierownik drużyny Kamil Majewski. Odpowiadali oni na grad pytań z sali 😉
Żeby zachęcić do większej frekwencji na kolejnym takim spotkaniu nie będziemy zdradzać szczegółów a tylko pokrótce wymienimy najważniejsze stwierdzenia wtorkowego spotkania.
Ze strony sportowej Marek Końko wziął całkowitą odpowiedzialność za powstający od 19 stycznia 2015 roku zespół oraz omówił każdą z formacji tak, aby zgromadzeni mogli mieć ogląd sytuacji w jakiej jest drużyna.
Natomiast Kamil Majewski mierzył się z pytaniami dotyczącymi głównie przyszłości organizacyjnej Polonii. Dowiedzieliśmy się, że rozmowy ze spółką na temat warunków przejęcia drużyny trwają oraz że MKS w kwestii drużyny seniorów skupia się na najbliższej rundzie tak, aby zawodnicy mieli stworzone najlepsze z możliwych warunki do funkcjonowania.
Poinformowano, że MKS zamierza utrzymać stały kanał komunikacji I drużyny w postaci facebook’a Akademii, wydać gazetkę z wiosennym terminarzem i składem I drużyny oraz zaproponować wszystkim sympatykom Polonii transparentną akcję zbiórki środków na autokary wyjazdowe dla I drużyny. Szczegóły poszczególnych inicjatyw zostaną podane w najbliższych dniach.

ps

a i najważniejsza informacja dla „kibiców z dziećmi”- Strefa Małego Kibica będzie obecna na meczach w rundzie wiosennej! Organizacją jej zajmą się dotychczasowi wolontariusze wspomagani finansowo przez Stowarzyszenie Wielka Polonia.