Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

03 marca, Czarny Wtorek, 17:00

PRZYPOMINAMY o dzisiejszym CZARNYM WTORKU z trenerem Markiem Końko i kierownikiem oraz dyrektorem administracyjnym I drużyny Polonii Warszawa Kamilem Majewskim. Początek spotkania o godzinie 17.00.

A tymczasem przedstawiamy kolejnego wychowanka Akademii, który stacjonuje w szeregach I drużyny. Bartłomiej Urbański, urodzony 15 maja 1998 roku, wypatrzony przez Michała Maliszewskiego w tak egzotycznym klubie jak Nadstal Krzaki Czaplinkowskie. Szybko okazało się, że jest to perła znaleziona na peryferiach mazowieckiego futbolu. Bartek trenując w roczniku Michała Maliszewskiego bardzo często był powoływany na mecze starszych roczników, gdzie niczym nie ustępował, a często nawet wyróżniał się na tle teoretycznie dojrzalszych zawodników.
Trener Marek Końko nie wahał się ani chwili i włączył Bartka do I zespołu, wystawiając go w sparingach na pozycjach lewego obrońcy bądź defensywnego pomocnika.
Miejmy nadzieję, że Bartek, mający czarne serce, będzie mógł na wiosnę powalczyć również w III lidze zdobywając cenne doświadczenie gry w seniorskiej piłce.