Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

2002: Zwycięstwo, porażka i powołanie do kadry Mazowsza

Rocznik 2002 zakończył rundę jesienną meczami z warszawskimi Ursusem (niedziela) i Sarmatą (środa). Oba spotkania mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych rozgrywane były w szybkim tempie. W niedzielę górę wzięła nieskuteczność, która wprowadziła nerwowy nastrój w szeregi naszej defensywy. To spowodowało, że w końcówce spotkania, po niefortunnym podaniu do bramkarza, jeden z naszych zawodników umieścił piłkę we własnej bramce. Był to jedyny gol w tym meczu. Mimo prowadzenia gry poloniści doznali pierwszej porażki w sezonie.

W środę po solidnej grze podopieczni Bartka Gołaszewskiego pewnie zwyciężyli z Sarmatą (6:0). Przeciwnik przez cały mecz nie oddał ani jednego uderzenia na naszą bramkę. Rocznik 2002 zakończył jesień na 2. miejscu w lidze.

2002: Polonia Warszawa – Ursus Warszawa 0:1 (0:0)

Polonia: Łukaszewicz, Nojszewski, Ziętara, Sobolewski, Kapela, Kowalski, Raczyński, Trybus, Jóźwik, Karpiński, Greloch, Rejniak, Koterwas, Zabielski.

2002: Sarmata Warszawa – Polonia Warszawa 0:6 (0:3)
Bramki: Jóźwik, Sobolewski, Koton, Trybus, Ziętara, Zabielski
Asysty: Koton, Kowalski, Kapela, Jóźwik

Polonia: Zabielski, Kowalski, Sobolewski, Ziętara, Kapela, Nojszewski, Jóźwik, Raczyński, Koton, Trybus, Karpiński, Dropia, Greloch.

Ponadto zawodnik Polonii 2002, Łukasz Sobolewski, został powołany na konsultację do reprezentacji Mazowsza, która oodbędzie się 13 listopada w hali piłkarskiej na Bemowie.