1999: Koniec rundy z kompletem zwycięstw

We wtorek pierwszy zespół rocznika 1999 rozegrał awansem mecz ostatniej kolejki rundy jesiennej z Milanem Milanówek.

Spotkanie odbyło się w Milanówku na nowym boisku ze sztuczną nawierzchnią, przy jupiterach i bardzo dobrej pogodzie do gry. Początek nie był najlepszy, bowiem poloniści już w 2. minucie stracili gola po błędzie w obronie. Reakcja była jednak natychmiastowa – w 4. minucie za sprawą Abula było już 1:1. Do przerwy, mimo wielu sytuacji, nie udało się strzelić kolejnych goli.

Po przerwie przeciwnicy całkowicie oddali Polonii inicjatywę, co zaowocowało bramkami. W 52. minucie po szybkim ataku Kluczyński wykorzystał świetne podanie Kołodziejskiego, który – po strzale głową – zdobył też bramkę na 3:1.

Gratulacje należą się wszystkim zawodnikom rocznika 1999. Obie drużyny zakończyły rundę z kompletem zwycięstw. Cieszy również fakt, że zawodnicy, którzy dołączyli do nas niedawno (Kamiński, Kluczyński, Zuchora) zadomowili się w zespole na dobre i w wielu meczach udowodnili swoją przydatność.

1999: Milan Milanówek – Polonia Warszawa 1:3 (1:1)
Bramki: Abul, Kluczyński, Kołodziejski
Asysty: Podgórski, Kołodziejski, Sawicki

Polonia: Kucz (36. Reszczyński) – Lipski (36. Sawicki), Woszczyło (50. Dobrzeniecki), Podgórski, Kamiński – Sołoducha (60. Paszkowski), Włodek, Abul (36. Zuchora) – Bolmowski (50. Kierzkowski), Kluczyński, Odoliński (36. Kołodziejski).