Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

Oldboye Polonii zagrają w Zawierciu w MP

W sobotę i w niedzielę najstarsi zawodnicy Polonii wystąpią w XXIV Mistrzostwach Polski Oldboyów w Halowej Piłce Nożnej. Impreza odbędzie się w Zawierciu.
Udział w turnieju potwierdziły – oprócz Polonii – m.in. drużyny Cracovii, Hutnika Kraków, ŁKS Łódź, Widzewa Łódź, Lecha Poznań, Gwarka Zabrze, Zagłębia Sosnowiec, Zagłębia Dąbrowa Górnicza, Polonii Bytom, GKS Bełchatów, Piasta Gliwice, Pogoni Szczecin, Szczakowianki i Radomiaka. Drużyną gospodarzy będzie Warta Zawiercie.
Oldboje Polonii zagrają w grupie D z Widzewem, GKS Bełchatów, Zagłębiem Sosnowiec i Radomiakiem w hali przy ul. Wojska Polskiego 55. Początek spotkań w sobotę o godzinie 9:30.Finały odbędą się dzień później w hali OsiR przy ul. Blanowskiej 40 od godz. 9.
Będzie to drugi oficjalny występ naszych oldbojów. 25 stycznia w hali piłkarskiej przy ul. Księcia Bolesława 1/3 odbyły się II Mistrzostwa Mazowsza Olbojów. W turnieju wzięło udział 14 zespołów z Warszawy i okolic, które rywalizowały w dwóch grupach.
Grano po 13 minut w składzie 5+1 po jednym meczu. Oldboje Polonii grali w grupie B z drużynami KS Łomianki (2:3), KS Raszyn (1:2), Delta W-wa (0:2), Marymont W-wa (2:3), Seni Bródno (3:0) i Sokół Serock (8:0). W meczu o 11 miejsce nasi oldboje pokonali Semi II Bródno 4:0.