Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

Sroga lekcja od Olimpii Grudziądz

W dniu wczorajszym Polonia Warszawa odebrała srogą i karcącą lekcję ze strony czwartej drużyny I ligi – Olimpii Grudziądz, ulegając jej w towarzyskim spotkaniu 0:4.
I-ligowiec wykorzystał skrupulatnie błędy, które pojawiły się w obronie i środku pola. Polonia w pierwszej połowie mogła nawiązać bramkową rywalizację, jednak nie ukoronowała golem żadnej ze swoich trzech wyjątkowo dobrych akcji. Druga odsłona przyniosła niestety szybką stratę dwóch bramek. Polonijna młodzież starała się jak mogła, ale doświadczona Olimpia nie dała zrobić sobie krzywdy. Należy nadmienić, iż kiepska dyspozycja dwóch zawodników z naszej artylerii, Niksińskiego i Zapaśnika, którzy grali z gorączką i przeziębieniem, spowodowała duży spadek ofensywnej jakości drużyny Czarnych Koszul.
Pozostaje dokładnie przeanalizować błędy, wyciągnąć wnioski i poprawić się na przyszłość 🙂
W sobotę kolejna gra towarzyska, w której naszym przeciwnikiem będzie Motor z Lublina. Początek spotkania o godzinie 13:30.

Olimpia Grudziądz – Polonia Warszawa 4:0
Skład Polonii:
Brudnicki – Wojdyga, Janiszewski, Augustyniak, Tomas – Niksiński, Urbański, Arłukowicz, Pieczara – Gwiazda – Zapaśnik.
Na boisku pojawili się również: Siryk, Gromek, Dźwigała, Bartusiak, Jaszczak, Cichowski.

ps
podczas podróży na sparing autokar z drużyną Polonii został zatrzymany przez Inspekcję Transportu Drogowego 🙂 na szczęście kontrola trwała ciut krócej niż ta w drodze do Wyszkowa 😉