Skromne zwycięstwo nad Amatorem

W niedzielnym meczu, grająca niezłą pierwszą połowę Polonia (i nieco słabszą drugą), pokonała przedostatni zespół w tabeli, Amatora Maszewo 1:0, po pięknej bramce Michała Strzałkowskiego w 12 minucie gry. Bohaterem meczu został jednak, bezrobotny przez większość czasu gry, bramkarz Michał Dudek, który w 90 minucie gry obronił 200% sytuację, którą stworzyli sobie piłkarze z Maszewa. Trzeba dodać, ze była to właściwie jedyna sytuacja jaką mieli goście podczas całego meczu.

Polonia Warszawa – Amator Maszewo 1:0 (1:0). Bramka: Michał Strzałkowski (12′), Żółte kartki: Piotr Tyburski

Skład Polonii: Michał Dudek – Damian Maleszyk, Daniel Grala, Aleksander Fogler, Jacek Karbowniak – Wojciech Antczak (90. Bartłomiej Gołaszewski), Piotr Tyburski, Marcin Kur (46. Michał Jagodziński), Nazar Litun – Michał Strzałkowski (46. Jacek Kosmalski), Marcin Kruczyk (67. Bartłomiej Kucharski)