Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

Rywale chwalą grę Polonii

Jak wypadła Polonia w oczach piłkarzy Pilicy Białobrzegi? Zapytaliśmy dwóch byłych zawodników „Czarnych Koszul” Jacka Moryca i Marcina Rawskiego.
Jacek Moryc, obrońca Pilicy
– Byłem zaskoczony tym, jak Polonia z nami zagrała. Jestem pod wielkim wrażeniem jej gry szczególnie w pierwszej połowie. Naprawdę postawili nam ciężkie warunki. Wydaje mi się, że może bardziej sprawiedliwym wynikiem byłby remis, my okazaliśmy się lepsi w końcówce przede wszystkim pod względem motorycznym. Polonia to dziś zespół na poziomie III ligi nawet mógłby w niej walczyć o awans. My chcemy się przede wszystkim utrzymać. Miałem propozycję powrotu na Konwiktorskiej, jestem jednak związany umową z Pilicą i chcę jej teraz pomóc.
Marcin Rawski, pomocnik Pilicy
– W pierwszej połowie gra Polonii wyglądała naprawdę nieźle. Jej piłkarze świetnie operowali piłką, zmieniali ciężar i kierunek gry. Trudno było nam ich zatrzymać. Nasi stoperzy mieli ogromne kłopoty. W drugiej połowie wysiedli kondycyjnie, osłabli. To dobry zespół, ale wiem też że w IV lidze gra się inaczej, bardziej fizycznie. Nie mam pojęcia jak Polonia poradzi sobie w walce o awans.