Jak w liczbach prezentuje się runda jesienna sezonu 2013/2014? Zapraszamy do zapoznania się ze statystykami opracowanymi przez Aziena.

Strzelcy:
Michał Strzałkowski – 13 bramek
Jacek Kosmalski, Wojciech Antczak, Marcin Kruczyk – 3 bramki
Aleksander Fogler, Edgar Ghazaryan, Daniel Grala, Danilo Rađenović, Patryk Strus – 2 bramki

Jacek Kosmalski, Damian Maleszyk – 2 asysty
Daniel Grala, Wojciech Antczak, Bartłomiej Gołaszewski, Danilo Rađenović – 1 asysta

Najczęściej strzelający: Ghazaryan (bramka średnio co 89 minut), Strzałkowski (110), Kosmalski (157)
Żelazne płuca: Tyburski (18 meczów, 97% czasu na murawie), Karbowniak (18, 94%) Fogler (17, 94%), Strzałkowski (18, 91%), Grala (16, 82%).

2i75tog
Graficzne przedstawienie czasu spędzonego przez zawodników na boisku:

Pierwszy mecz po przerwie zimowej opuści Nazar Litun (4 żółte kartki). Zagrożeni wykluczeniem są Antczak, Maleszyk, Strzałkowski i Tyburski (po 3 kartki).

Po 18. kolejce Polonia zajmuje 3. miejsce w tabeli (spadek o 1 lokatę) z dorobkiem 38 punktów. Do lidera (Bugu Wyszków) traci 5 „oczek” (wzrost o 3 punkty), natomiast do 2. w tabeli MKS-u Ciechanów ma 3 punkty straty. Po meczu z rezerwami Wisły Płock mamy więc jeszcze 16 meczów na odrobienie straty.

w8qqls
Podsumowanie rundy jesiennej (wraz z wiosennym meczem z Wisłą Płock II rozegranym awansem)

Poniżej lista goli asyst naszych zawodników:
KS Łomianki (A) – W 2:0 (2:0)
1:0 – Jacek Kosmalski(Asysta Patryk Strus)
2:0 – Michał Strzałkowski(Damian Maleszyk)

Wkra Żuromin (H) – W 6:0 (3:0)
1:0 – Michał Strzałkowski(Jacek Kosmalski)
2:0 – Jacek Kosmalski(Michał Strzałkowski)
3:0 – Michał Strzałkowski(Marcin Kur)
4:0 – Michał Strzałkowski(Jacek Karbowniak – wyrzutem z autu)
5:0 – Marcin Kur(Michał Strzałkowski)
6:0 – Edgar Ghazarian(Patryk Strus)

Wisła Płock II (H) – L 0:1 (0:0)

Błękitni Raciąż (A) – L 1:3 (1:1)
1:1 – Edgar Ghazarian(Michał Strzałkowski)

Naprzód Skórzec (H) – W 5:0 (2:0)
1:0 – Michał Strzałkowski (Nazar Litun – po jego strzale bramkarz odbił piłkę pod nogi Strzałkowskiego)
2:0 – Daniel Grala (Jacek Karbowniak z rzutu wolnego)
3:0 – Aleksander Fogler(Nazar Litun z rzutu rożnego)
4:0 – Daniel Grala(Jacek Karbowniak z rzutu wolnego)
5:0 – Aleksander Fogler(Patryk Strus, po drodze do Aleksandra Foglera kiks obrońcy Naprzodu)

MKS Ciechanów (A) – W 3:1 (1:0)
1:0 – Nazar Litun(bez asysty – gol z rzutu rożnego)
2:0 – Michał Strzałkowski (bez asysty – rzut karny)
3:0 – Jacek Kosmalski(Bartłomiej Gołaszewski)

Amator Maszewo (H) – W 1:0 (1:0)
1:0 – Michał Strzałkowski(Marcin Kur)

Korona Ostrołęka (A) – W 2:0 (0:0)
1:0 – Marcin Kruczyk(Jacek Kosmalski)
2:0 – Patryk Strus(Michał Strzałkowski)

Czarni Węgrów (H) – W 3:0 (1:0)
1:0 – Michał Strzałkoski(Nazar Litun – po jego strzale bramkarz odbił piłkę pod nogi Strzałkowskiego)
2:0 – Danilo Radenovic(Nazar Litun)
3:0 – Kacper Lachowicz(Danilo Rađenović)

Mławianka Mława (A) – W 3:0 (1:0)
1:0 – Jacek Karbowniak(Nazar Litun)
2:0 – Wojciech Antczak(Damian Maleszyk)
3:0 – Danilo Radenovic(Michał Strzałkowski)

Mazur Gostynin (H) – W 2:0 (1:0)
1:0 – Wojciech Antczak(Jacek Karbowniak)
2:0 – Wojciech Antczak(Marcin Kur)

Błękitni Gąbin (A) – L 0:1 (0:1)
Bug Wyszków (H) – D 0:0 (0:0)

Ostrovia Ostrów Maz. (H) – D 1:1 (1:0)
1:0 – Strzałkowski(bez asysty – rzut karny)

Narew Ostrołęka (A) – W 2:0 (1:0)
1:0 – Michał Strzałkowski(Daniel Grala)
2:0 – Michał Strzałkowski(bez asysty – rzut karny)

MKS Przasnysz (H) – W 2:0 (1:0)
1:0 – Michał Strzałkowski(Nazar Litun)
2:0 – Marcin Kruczyk(Nazar Litun – po jego strzale bramkarz odbił piłkę pod nogi Kruczyka)

Bzura Chodaków (A) – W 3:0 (2:0)
1:0 – Patryk Strus(Nazar Litun)
2:0 – Marcin Kruczyk(Wojciech Antczak)
3:0 – Michał Strzałkowski(bez asysty -rzut karny)

Wisła Płock II (A) – L 0:2 (0:0)

* W zestawieniu uwzględnione zostały bramki Strzałkowskiego i Kosmalskiego z przerwanego meczu w Łomiankach.
** Kartki do 11. kolejki zgodne z protokołami meczowymi (podziękowania dla Emila i HistorykówDumyStolicy!).
*** Statystyki uwzględniają wyłącznie mecze ligowe.
**** Dwie żółte kartki Nazara Lituna z meczu Wisłą Płock II liczone są w statystykach jako dwie żółte