Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

Rocznik 1995 idzie jak burza!

Drużyna juniorów MKS Polonia Warszawa (rocznik 1995) kontynuuje passę zwycięstw. Podopieczni Michała Libicha, którzy jako jedna z dwóch drużyn w Polsce mogą pochwalić się kompletem zwycięstw w Centralnej Lidze Juniorów, idą jak burza również w rozgrywkach okręgowego Pucharu Polski. Dzisiaj, w V rundzie, pokonali aż 5:0 czwartoligowca – Okęcie Warszawa i awansowali do ćwierćfinałów.

Dwie bramki dla „Czarnych Koszul” zdobył dzisiaj Konrad Cichowski, po jednym trafieniu zaliczyli natomiast Konrad Wojtkielewicz, Mateusz Lewicki i Sebastian Szewczyk. Do przerwy było 2:0, a pozostałe trzy bramki padły w ciągu ostatnich pięciu minut regulaminowego czasu gry.

W ćwierćfinałach Polonia może trafić na zespoły takie jak Wilga Garwolin, Mszczonowianka Mszczonów, Świt II Nowy Dwór Mazowiecki, Sparta Jazgarzew, oraz na zwycięskie drużyny z par oldboje Legii Warszawa – Józefovia Józefów, Dąb Wieliszew – Hutnik Warszawa i Sokół Serock – Victoria Sulejówek. Z tych wszystkich ekip do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim, które odbędą się wiosną, awansują tylko dwie.

Polonia Warszawa (1995) – Okęcie Warszawa 5:0 (2:0)
Konrad Wojtkielewicz 28, Maciej Lewicki 31, Sebastian Szewczyk 84, Konrad Cichowski 89, 90

Polonia: Piętka – Worach, Zawadka, Janiszewski, Lewicki – Stryjek (Jaszczak), Sapała, Boruń, Koza (Kluska) – Wojtkielewicz (Szewczyk), Pachelski (Cichocki).