Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonie 'CLJ] Mistrz Polski pokonany!

Zespół trenerów Łukasza Chmielewskiego i Dawida Suta pokonał w Krakowie dwukrotnego Mistrza Polski juniorów – Wisłę Kraków 2:0.

– Cieszymy się, że udało się zdobyć trzy punkty w tak ciężkim meczu. W pierwszej połowie gra nam się nie układała, popełnialiśmy za dużo prostych błędów. Tylko dzięki Michałowi Brudnickiemu, który bronił bardzo pewnie i skutecznie (w 90. minucie obronił w dodatku rzut karny) schodziliśmy do szatni bez straconego gola. W drugiej połowy wreszcie zobaczyliśmy drużynę, która chce zgarnąć trzy punkty. Graliśmy konsekwentnie, nie pozwalając rywalom na zbyt wiele. Udało się strzelić dwa gole i wygrać. Najważniejsze, że po męskiej rozmowie w szatni w drugiej części gry oglądaliśmy inny zespół Polonii. Był to zespół który realizował założenia taktyczne i grał do ostatniej minuty tak jak sobie założyliśmy. Chłopaki grali na głównej płycie stadionu w Krakowie z dwukrotnym Mistrzem Polski juniorów i dali radę. Mecz kosztował ich mnóstwo zdrowia – stwierdził II trener Dawid Sut.

Wisła Kraków – Polonia Warszawa 0:2 (0:0)
Krystian Siatkowski 64 (k), 85

Polonia 'CLJ: 31. Brudnicki – 15. Kokot, 13. Janiszewski, 3. D. Choroś, 23. Banaszek – 11. Kowalczyk, 6. Urbański (80, 22. Skłodowski), 8. Szewczyk (46, 21. Roszak-Kasza), 10. Możdżonek, 7. Kluska (86, 24. Dylewski) – 14. Siatkowski (87, 5. Małek).