[POLONIA’97] Wygrana z Orłem

W pierwszym meczu rundy wiosennej 16-latkowie Polonii pokonali po zaciętym meczu Orła Siemiatycze 1:0.

Przez większość czasu mecz odbywał się na połowie drużyny gości. Już na początku spotkania Kacper Kasza – Roszak wyprowadzić Polonię na prowadzenie po składnej akcji całego zespołu trafił jednak w bramkarza.

Gol padł dopiero w 75. Minucie.  Na skrzydle rywalizację jeden na jednego wygrał Jarek Kosieradzki, doprowadził piłkę do linii końcowej po czym wycofał ją do nadbiegającego Patryka Korwin – Piotrowskiego,  któremu wystarczyło dołożyć stopę.

– Pomimo słabszej pierwszej połowy drużyna potrafiła się podnieść i wyszarpać rywalowi zwycięstwo.  Cały czas pracujemy nad brakującymi elementami i je niwelujemy – powiedział trener Jakub Dębiec.

W najbliższy weekend naszym rywalem będzie łódzki SMS.  Spotkanie zostanie rozegrane w Łodzi o godzinie 13:00.

POLONIA WARSZAWA – ORZEŁ SIEMIATYCZE 1:0

Bramka: Korwin-Piotrowski (75.)

Asysta: Kosieradzki

Polonia: Choroś – Kasza-Roszak,  Wiśniewski, Dudek, Jabłoński (Szulc) – Urbański,  Wilanowski (Korwin-Piotrowski) Michalak (Jasiński) – Lach (Płacheta), Pachelski, Osiak (Kosieradzki)