Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia’97] Jagiellonia pokonana, Polonia liderem!

Zespół Jakuba Dębca pokonał na wyjeździe Jagiellonię Białystok 3:0 (0:0). Dzięki wygranej Polonia 97 wskoczyła na fotel lidera Centralnej Ligi Juniorów.

– Mecz podobny do tego z Olsztyna. W pierwszej połowie popełnialiśmy drobne błędy, które można uznać za mało ważne, jednak w przerwie musieliśmy je zniwelować, aby wyjechać z terenu rywala z trzema punktami. Słowa uznania dla chłopaków, że słuchają, wyciągają wnioski i realizują to, co sobie nakreślamy. Poprzez konsekwencję taktyczną odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo. Nawet czerwona kartka dla bramkarza drużyny gospodarzy nie umniejsza zasług naszych zawodników – powiedział trener drużyny Jakub Dębiec

Kolejną dobrą informacją dla Polonii jest wygrana Unii Warszawa z Concordią Elbląg 4:3.” Czarne Koszule” awansowały na pierwsze miejsce w tabeli. Mamy nadzieję, że nasz zespół już do końca rozgrywek nie odda fotela lidera.

Najbliższym rywalem podopiecznych trenerów Jakuba Dębca i Jakuba Stęszewskiego jest zespół Concordii Elbląg. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę 04.05.2014 na bocznym boisku przy Konwiktorskiej 6 o godzinie 12:00.

Jagiellonia Białystok – Polonia 1997 0:3 (0:0)
Maciej Michalak 53, Rafał Pachelski 63 (k), Patryk Osiak 73

Polonia 1997: Brudnicki (73 Imiołek) – Szulc (72 Jabłoński), Wiśniewski (65 Dudek), Warchoł, Urbański – Michalak (59 Kasza-Roszak), Wilanowski, Dębski – Pachelski (68 Korwin-Piotrowski), Chrzanowski (52 Osiak), Lach (48 Płacheta).