Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia’00] Kolejne dwa zwycięstwa

Przebywający na zgrupowaniu w Bydgoszczy chłopcy z rocznika 2000 w środę wygrali oba sparingi.
Drugi zespół „Czarnych Koszul” wygrał z chłopcami z rocznika 2001. Mimo że już w 6 minucie minucie Poloniści mogli prowadzić – niestety rzutu karnego nie wykorzystał Marcin Owsiany – to jednak młodzi zawodnicy z Zawiszy prowadzili grę. Byli lepszym zespołem, dłużej utrzymywali się przy piłce i mieli więcej sytuacji strzeleckich. Jedyną bramkę w tym spotkaniu strzelił na początku drugiej części meczu Damian Kuczyński i to jedyny pozytyw w tym spotkaniu.
POLONIA II- ZAWISZA BYDGOSZCZ 2001 1:0 ( 0:0)
Bramka: Kuczyński
Polonia’00: Andrzejczak (25. Koprowicz) – Sikora, Kowalski, Kuczyński, Nowosadko- Dąbrowski Sz, Owsiany, Chylak, zawodnik testowany, Czaplicki- Andrzejewski
Pierwsza drużyna zmierzyła się z Chemikiem Bydgoszcz rocznik 1999 (piąty zespół ligi trampkarzy województwa kujawsko- pomorskiego). Początek spotkania należał do zawodników Chemika. Jednak z minuty na minutę poloniści odzyskiwali pewność siebie. I to oni byli lepszym zespołem. Obserwatorom mogło podobać się długie utrzymywanie się przy piłce, waleczność zawodników o każdą piłkę oraz kreatywne próby podań prostopadlych.

POLONIA’00 – CHEMIK BYDGOSZCZ’99 4:0
Bramki: Boruń(karny), Gałązka, Kuczyński, Kaczorowski
Asysty: Boruń 2
Polonia’00: Knut (73′ Andrzejczak)- Wisniewski, Łoś, Nozderka, Zalewski (40’Nowosadko)- Karbownik, Kaczorowski, Jarek (68’Boruń), Jóźwiak ( 30′ Chylak), Gałązka- Boruń ( 57′ Kuczyński)