Polonia – Ursus 2:2

W rozegranym dziś sparingu pomiędzy Polonią Warszawa a Ursusem Warszawa padł bramkowy remis 2:2.

Przedsmak trzecioligowych derbów był wyjątkowo ciekawy w pierwszej połowie. Obie drużyny nie zwalniały tempa zostawiając na boisku dużo zaangażowania. W 2 min Ursus szybko uzyskał prowadzenie, jednak waleczni Poloniści do przerwy przechylili szalę na swoją stronę dzięki dwóm trafieniom Dominika Lemanka. Polonia mogła prowadzić wyżej, jednak jedenastki nie wykorzystał Adrian Ligienza (trafił w poprzeczkę). Niestety w drugiej połowie Ursus wyrównał po karnym.

Wyjątkowo cieszy liczna grupa wychowanków Polonii, która mogła się zaprezentować podczas sparingu. Mamy nadzieję, że swoim młodzieńczym zapałem i wypracowanymi umiejętnościami pomogą Czarnym Koszulom w walce o awans do II ligi.

Polonia Warszawa – Ursus Warszawa  2:2

Bramki dla Polonii: 2x Lemanek

I połowa:  Błesznowski – Krajewski, Augustyniak, Szymanek, Wojdyga – Lemanek, Kosiec, Ligienza, Kowalczyk – Kozakiewicz – Kruczyk

II połowa: Brudnicki – Grzybowski, Uzoma, Worach, Klepczyński – Możdżonek, Tyburski, Arłukowicz, Sołtys – Tomaszewski – Stańczyk