Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

Polonia-Świt 1:3

Wczorajszy mecz Polonii rozgrywany przy Konwiktorskiej 6 niestety nie może zostać zaliczony do udanych. Przynajmniej pod względem sportowym. Dużo błędów zawodników Dumy Stolicy połączonych z nieskutecznością i doprawionych fatalnymi decyzjami sędziego głównego doprowadziły do poniesienia porażki 1:3 z nowodworskim Świtem. Jedyną bramkę dla Czarnych Koszul strzelił z rzutu karnego Krystian Pieczara. Również on mógł zdobyć bramkę w minucie 52-iej, jednak w rolę bramkarza wcielił się obrońca Świtu, który siatkarskim zagraniem osłonił bramkę. Niestety sędzia chyba jako jedyny na stadionie zinterpretował tą sytuację inaczej i wskazał na rzut rożny zamiast na jedenasty metr. Niestety ta sytuacja ewidentnie podcięła skrzydła naszym graczom.
Oddzielnym rozdziałem meczu są trybuny. Żywiołowy doping i barwna oprawa to esencja grupy zgromadzonej na sektorze C1. Oby zawodnicy I drużyny Polonii wzięli sobie do serc hasło z oprawy „dumnie reprezentuj barwy” i w sobotę powrócili na K6 z 3 punktami w plecaku 😉

01 kwietnia 2015, 19:11, Konwiktorska 6
Polonia Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:3
bramki: Krystian Pieczara 83 – Mateusz Zawiska 16, 78, Paweł Broniszewski 90+3
Skład Polonii: P. Kazimierczak – K. Tomas, P. Augustyniak, G. Janiszewski, G. Wojdyga – B. Niksiński (62. P. Płacheta), G. Arłukowicz (75. J. Dźwigała), D. Nakrošius (46. A. Tomaszewski), M. Gwiazda, K. Pieczara – M. Zapaśnik (67. K. Cichowski)