Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

Polonia gra z Bugiem

W środę o godz. 18:00 w meczu na szczycie IV ligi mazowieckiej (północ) wicelider, Polonia Warszawa, podejmie na własnym boisku lidera, drużynę Bugu Wyszków. 

Strata „Czarnych Koszul” do środowego przeciwnika wynosi 4 punkty. Zespół Bugu w bieżącym sezonie wygrał 10 spotkań, raz zremisował i raz schodził z boiska pokonany. Jedyna porażka miała miejsce 18 września, a pogromcą lidera okazał się dobrze nam znany Amator Maszewo. Najbardziej charakterystycznymi zawodnikami występującymi w ekipie z Wyszkowa są m.in. bramkarz Łukasz Derejko, wychowanek Polonii 87, czy Piotr Augustyniak, były gracz zespołu Młodej Ekstraklasy Legii Warszawa. Augustyniak (środkowy obrońca lub pomocnik) ma na swoim koncie już 9 bramek, czyli o jedną więcej niż najskuteczniejszy piłkarz „Czarnych Koszul”, Michał Strzałkowski.

Trwa przedsprzedaż biletów. Wejściówki w cenie 15 złotych (normalny) i 5 zł (ulgowy) można nabywać we wtorek do godziny 20:00 oraz w dniu meczu, w środę, od godziny 12:00 do końca pierwszej połowy spotkania. W związku z dużym zainteresowaniem meczem prosimy o przybywanie do kas nieco wcześniej niż zwykle.

Prośbę o wcześniejsze przybycie na stadion wystosowali do kibiców również piłkarze wraz ze sztabem szkoleniowym. Poloniści liczą na doping już od momentu wyjścia na rozgrzewkę, co nastąpi około godziny 17:20.

W trakcie meczu – tradycyjnie już – funkcjonowała będzie zlokalizowana w hali koszykarskiej Strefa Małego Kibica przeznaczona dla najmłodszych fanów „Czarnych Koszul”. Strefa będzie czynna przed meczem oraz w jego trakcie. Każdy mały kibic, który odwiedzi Strefę, otrzyma specjalny zabawkowy upominek od sklepu dzieciaczkowo.pl.

W związku z zakwalifikowaniem środowego spotkania jako mecz podwyższonego ryzyka (a w związku z tym – całkowitym zakazem sprzedaży napojów alkoholowych) na dziedzińcu przed trybuną Główną nie będzie funkcjonował ogródek piwny.