Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia 'CLJ] Zimny prysznic z Przyszłością, wygrana z Marcovią

Polonia Warszawa występująca w Centralnej Lidze Juniorów w ostatni weekend rozegrała dwa mecze kontrolne z seniorskimi zespołami Przyszłości Włochy oraz Marcovii Marki.

– W meczu z Przyszłością graliśmy praktycznie jedną jedenastką. Myślę, że dla większości zawodników był to zimny prysznic. Trzy bramki podarowaliśmy rywalom i grzechem takim prezentów było nie wykorzystać. Dotychczas nikt w sparingach włączył nam alarmu, a to zrobiła Przyszłość. Niestety nasi podopieczni nie realizowali założeń taktycznych, zaś w końcówce meczu spuścili głowy w dół. Taka sprawa nie ma prawa powtórzyć się już w żadnym meczu kontrolnym. W konfrontacji z Marcovią zawodnicy praktycznie w 100% wykonywali to o czym mówiliśmy i przyniosło to efekt. Mimo tak samo ciężkich nóg po tygodniu ciężkich treningów potrafiliśmy  przeprowadzić kilka ciekawych akcji i przede wszystkim dobrze grać w defensywie – skomentował II trener Dawid Sut.

Polonia Warszawa CLJ – Przyszłość Włochy 2:6 (1:2)
Daniel Choroś 40, 67

Polonia 'CLJ: Brudnicki – Stępniak, D. Choroś, Skłodowski, Gromek – Małek, Urbański (67 Szewczyk), Pindor, Szewczyk (46 Rola), Płacheta – Siatkowski.

Polonia Warszawa CLJ – Marcovia Marki 2:0 (0:0)
Krzysztof Lach 70, Cezary Sauczek 88

Polonia 'CLJ: Imiołek (46 Balawejder) – Roszak-Kasza, Dudek, Poliszczuk (46 Piech), Wybraniec – Salla (67 Jasiński), Szczeblewski, Jasiński (46 Mierzejewski), Michalak (67 Strzemecki), Dylewski (46 Lach) – Strzemecki (46 Sauczek).