Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia 'CLJ] Trzy gole i trzy punkty z Koroną

„Czarne Koszule” pokonały na boisku przy ulicy Blokowej Koronę Kielce 3:0 (2:0). Ozdobą meczu była bramka Grzegorza Janiszewskiego, który popisał się kapitalną przewrotką.

– Mecz nie był pięknym, piłkarskim widowiskiem ale najważniejsze, że dopisujemy sobie kolejne trzy punkty. Po słabym początku potrafiliśmy się podnieść. Szkoda, że przy 2:0 nie wykorzystaliśmy rzutu karnego jeszcze w pierwszej połowie bo wtedy mecz byłby już rozstrzygnięty. Bramka na 3:0 to ozdoba tego spotkania. Grzesiek Janiszewski świetnie złożył się do strzału przewrotką i skierował futbolówkę do siatki. Chłopakom należą się brawa za determinację, zostawili sporo zdrowia i nie dali się sprowokować ostro grającym zawodnikom z Kielc. Cieszy fakt, że po raz drugi z rzędu zagraliśmy na zero z tyłu. Spora w tym zasługa Michała Brudnickiego, który po raz kolejny bronił bardzo pewnie – stwierdził Dawid Sut, II trener zespołu.

Polonia Warszawa – Korona Kielce 3:0 (2:0)
Filip Kowalczyk 32, Grzegorz Janiszewski 37, 68

Polonia 'CLJ: 12. Brudnicki – 15. Kokot, 13. Janiszewski, 3. D. Choroś, 2. Wybraniec – 7. Kluska, 16. Urbański (56, 23. Pindor), 11. Kowalczyk (82, 19. Salla), 10. Możdżonek (77, 6. Skłodowski), 17. Małek (66, 8. Szewczyk) – 14. Siatkowski.