Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia 'CLJ] Porażka na zakończenie obozu

W ostatnim meczu sparingowym rozegranym podczas obozu w Pęcławiu Polonia ’96 przegrała z Mszczonowianką Mszczonów 0:1.

– Graliśmy z zespołem, który do ostatniej kolejki walczył o awans do III ligi. Samo spotkanie było wyrównane. Zarówno my jak i Mszczonowianka mieliśmy swoje sytuacje. Szkoda przedewszystkim świetnej okazji Piotrka Stępniaka w pierwszej części gry. Jeszcze daleko nam do optymalnej dyspozycji. Cieszy postawa zawodników na treningach, jednak na boisku oczekujemy lepszej gry i zwycięstw w każdym meczu. Obóz uważamy za udany. Mieliśmy dobre warunki do treningów. W piątek zawodnicy oprócz dwóch treningów mieli okazje do spróbowania swoich sił w Parku Linowym – skomentował Dawid Sut, II trener zespołu.

Już w środę zawodników trenera Łukasza Chmielewskiego i Dawida Suta czeka kolejny sprawdzian. Tym razem „Czarne Koszule” zagrają w Skierniewicach z Widokiem, piątym zespołem łódzkiej IV ligi.

Polonia 'CLJ – Mszczonowianka Mszczonów 0:1 (0:0)
Rywal 50

Polonia 'CLJ: M. Choroś – Kokot (46 Roszak-Kasza; 71 Kokot), Janiszewski, Stępniak (60 Podsiadlik), Wybraniec (46 Banaszek) – Kosieradzki (75 Salla), Skłodowski (46 Szczeblewski), Wilanowski (46 Strzemecki), Szewczyk (46 Urbański), Gromek (46 Dylewski) – zawodnik testowany (60 Giczela).